Předpověď počasí – zima

Že je u nás počasí „ naruby“ – to už je známá věc – když má svítit sluníčko – prší, a když má sněžit – tak zase prší. Předpověď počasí je stále jiná, než bychom si představovali. Pro vyznavače zimních sportů je to nepříjemná věc. Krkonoše, Jizerské hory a Jeseníky stále nemají dostatek sněhu, sjezdovky jsou místy holé a o lyžařské stopě ani nemluvě! Vždyť, kdo by netoužil po zasněžených pláních o vánocích a třpytícím se sněhu na nový rok. Kouzlo zimy na nás dýchá jen z obrázku Josefa Lady a venku po něm není ani památky. Dlouhodobá předpověď nevěstí nic dobrého. Co s tím? Nezbývá než se smířit s osudem a přečkat zimu takovou jaká je, anebo změnit tento přístup a vyrazit za sněhem.

Předpověď počasí – místo sněhu déšť

Ať procházíme meteorpress předpověď počasí, nebo čhmú předpověď počasí, stále žádná změna k lepšímu – sníh ne a ne napadnout. Zimní výbava je připravená, ve skříni nové lyžařské oblečení a sníh nikde. Pořád jen prší, nebo mrholí. Vypadá to tak, že si ho letos ani neužijeme. Ještě zkusíme zkontrolovat, co hlásí předpověď počasí na 10 dnů dopředu a pak uvidíme. Jak se ukazuje příroda je vrtkavá a počasí si dělá, co chce. Okluzivní fronty se honí jedna druhou, ale vytoužený sněžný poprašek pořád nepřinášejí. Tak nám asi nezbyde nic jiného, než vyrazit za sněhem tam, kde je ho dostatek, abychom si ho alespoň trochu užili a unosili nově koupené lyžařské komplety.

Předpověď počasí – cesta za sněhem

Touha po zasněžených pahorcích stále více láká k návštěvě horských zimních středisek. Předpověď počasí rakousko především v Alpách, zní příznivě – sněhu je dostatek. Mrazivé, ale při tom slunečné počasí hlásí i Vysoké Tatry. Celková předpověď počasí slovensko slibuje stabilní zimní počasí s dostatečnou sněhovou nadílkou. Obě zimní střediska jak v Alpách, tak i v Tatrách mají ještě volná místa. Je tedy nejvyšší čas se rozhodnout, do kterého místa letos v zimě zajedeme.

Krásné i kvalitní plastové jímky nové levné jímky najdete, nákup v tescoma eshopu. Nová nabídka týdne

Předpověď počasí