Předpověď počasí – léto

Počasí ovlivňuje naši dovolenou víc než bychom si přáli. I když by se mělo pravidelně střídat jaro – léto – podzim – zima – mnohdy si s námi příroda a především sluníčko „hraje na schovávanou“. Každý rok netrpělivě čekáme, jaká bude dlouhodobá předpověď na letní měsíce. Vždy se těšíme, jak si užijeme sluníčka do sytosti, opálíme svá těla do bronzova, doplníme vitamín D a hlavně načerpáme dostatek energie na zimní měsíce. Stává se už několik let za sebou, že předpověď počasí nesplňuje naše představy. Slunce svítí jen sporadicky, spíše je schované za mraky a média hlásí pořád a pořád špatné předpovědi. – zataženo, déšť. Pokud si chceme užít sluníčka, musíme za ním.

Předpověď počasí – zataženo, déšť

To, že je u nás v létě většinou nevlídné podnebí, se stává už takřka nepsaným pravidlem. Zase mnoho z nás bude v létě „ otráveno“ a „ naštváno“, když bude poslouchat předpověď počasí na 10 dnů dopředu. Proč se z toho nepoučit? Co kdybychom jednou změnili zažité zvyklosti a na letní dovolenou se připravili dopředu. Proč pořád poslouchat předpověď počasí praha – zataženo, déšť – také předpověď počasí Brno – zataženo, déšť. Už je to opravdu smutné až otravné a navíc ještě když i předpověď nad celou Evropou hlásí příliv studené fronty, není už na co čekat. Přece tady nebudeme plakat, když možná ještě zbyly nějaké „ last momenty“ na sluncem prohřáté pláže.

Předpověď počasí – cesta za sluncem

Ještě než se definitivně rozhodneme, raději mrkneme, co se děje kolem středozemního moře. Předpověď počasí Chorvatsko – hlásí polojasno a občas déšť, jiná ani není předpověď počasí Bulharsko. Tak to bude asi chtít trochu jižněji! Co takhle Itálie, Řecko či Rhodos, nebo Kréta? Tam to již vypadá lépe. Tak teď honem sehnat nějaký ten „ last moment“ a co nejrychleji vyrazit za sluníčkem a mořem

Krásné i kvalitní plastové jímky nové levné jímky najdete, nákup v tescoma eshopu. Nová nabídka týdne

Předpověď počasí